Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Писатели“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: Менува Категорија:Книжевност
с (Бот Менува: lad:Kateggoría:Eskritores)
с (Бот: Менува Категорија:Книжевност)
{{Ризница-врска|Writers}}
 
[[Категорија:КнижевностЛитература]]
[[Категорија:Луѓе по занимање]]
[[Категорија:Професии]]
941.847

уредувања