Разлика помеѓу преработките на „Папа Каликст I“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: yo:Pope Callixtus I
с (Бот: Промена на шаблон: Христијанство-никулец)
с (Бот Додава: yo:Pope Callixtus I)
[[vi:Giáo hoàng Calixtô I]]
[[war:Papa Calixto I]]
[[yo:Pope Callixtus I]]
[[zh:教宗加理多一世]]
2.817

уредувања