Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

Одземени 23 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Замена на текст (-Инфокутија за телевизиска емисија +Инфокутија за телевизија))
с (Бот Менува: ru:Молодые и дерзкие)
[[pt:The Young and the Restless]]
[[ro:Tânăr şi neliniştit]]
[[ru:Молодые и дерзкие (телесериал)]]
[[simple:The Young and the Restless]]
[[sv:The Young and the Restless]]