Разлика помеѓу преработките на „Викторија (Австралија)“

с
Бот Менува: en:Victoria (Australian state)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Менува: en:Victoria (Australian state))
[[de:Victoria (Australien)]]
[[el:Βικτώρια (Αυστραλία)]]
[[en:Victoria (AustraliaAustralian state)]]
[[eo:Viktorio (Aŭstralio)]]
[[es:Victoria (Australia)]]