Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
Бот Додава: oc:Cassiopèa (constellacion)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Constellation)
с (Бот Додава: oc:Cassiopèa (constellacion))
[[nn:Stjernebiletet Kassiopeia]]
[[no:Kassiopeia]]
[[oc:Cassiopèa (constellacion)]]
[[pl:Gwiazdozbiór Kasjopei]]
[[pt:Cassiopeia (constelação)]]
86.434

уредувања