Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Италијанци“

с
Бот Менува: it:Categoria:Stub - italiani
с (Бот: Промена на шаблон: КатНик)
с (Бот Менува: it:Categoria:Stub - italiani)
[[fr:Catégorie:Wikipédia:ébauche personnalité italienne]]
[[id:Kategori:Rintisan biografi Italia]]
[[it:Categoria:Stub - italiani]]
[[lt:Kategorija:Nepilni Italijos asmenybės]]
[[ru:Категория:Незавершённые статьи о персоналиях:Италия]]
43.100

уредувања