Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
Бот: Промена на шаблон: Никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјална веб страница на Министерството за образование и наука]
 
{{Никулец за училиште во Македонија}}
{{никулец}}
 
[[Категорија:Основни училишта во општина Тетово]]
941.847

уредувања