Разлика помеѓу преработките на „Црква Света Софија (Софија)“

с
Бот: Замена на текст (-Шаблон:Цркви-Никулец +Никулец за црква)
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Замена на текст (-Шаблон:Цркви-Никулец +Никулец за црква))
 
{{DEFAULTSORT:Софија}}
{{Шаблон:Цркви-Никулец за црква}}
 
[[Категорија:Цркви во Софија]]
941.847

уредувања