Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: az:Microsoft
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: az:Microsoft)
[[ar:مايكروسوفت]]
[[ast:Microsoft]]
[[az:Microsoft]]
[[bar:Microsoft]]
[[be:Microsoft]]
86.434

уредувања