Разлика помеѓу преработките на „Академија за филмски уметности и науки“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Organization
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Organization)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за организација
{{infobox Organization
|name = Академија за филмски уметности и науки
|image =
941.847

уредувања