Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Градза град
| тип =
| име = Самара
941.847

уредувања