Разлика помеѓу преработките на „Луј-Филип“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
 
{{Француски монарси}}
{{Никулец за биографија}}
{{Биог-никулец}}
{{ист-никулец}}
 
941.847

уредувања