Категорија:Никулци за Кинези: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Stub Category; козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Stub Category; козметички промени)
{{StubКатегорија Categoryза никулци|newstub=Кина-биог-никулец|article=[[Кина|Кинези]]|category=Кинези}}
{{CatAZ}}
 
[[Категорија:Никулци за Азијци|*Кинези]]
[[Категорија:Кинески никулци| Кинези]]
941.847

уредувања