Разлика помеѓу преработките на „Портик“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Architecture-stub
с (Бот Менува: da:Porticus)
с (Бот: Промена на шаблон: Architecture-stub)
 
 
{{Никулец за архитектура}}
{{architecture-stub}}
 
[[Категорија:Архитектонски елементи]]
941.847

уредувања