Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Constellation
с (Бот Менува: ca:Constel·lació de Cassiopea)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Constellation)
{{внимание}}
 
{{Инфокутија за соѕвездие|
{{Infobox Constellation|
name = Cassiopeia |
local_name = Касиопеја |
941.847

уредувања