Разлика помеѓу преработките на „Монблан“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец
с (Бот Додава: scn:Munti Jancu; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
{{reflist}}
 
{{Никулец за географија}}
{{гео-никулец}}
 
{{Link FA|it}}
941.847

уредувања