Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: br:David Lynch
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка)
с (Бот Додава: br:David Lynch)
[[bg:Дейвид Линч]]
[[bn:ডেভিড লিঞ্চ]]
[[br:David Lynch]]
[[bs:David Lynch]]
[[ca:David Lynch]]
86.434

уредувања