Отвори го главното мени

Промени

Одземени 26 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ru:Адриан VI
[[pt:Papa Adriano VI]]
[[ro:Papa Adrian al VI-lea]]
[[ru:Адриан VI (папа римский)]]
[[sk:Hadrián VI.]]
[[sr:Хадријан VI]]
58.155

уредувања