Разлика помеѓу преработките на „Те сакам, човеку“

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Film
с (Бот Додава: pt:I Love You, Man)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за филм
{{Infobox Film
| name = Те сакам, човеку (I Love you, Man)
| image = I love you man ver4.jpg
941.847

уредувања