Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Редот на фениксот (филм)“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Film
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
{{Инфокутија за филм
{{Infobox Film
| name = Хари Потер и Редот на фениксот<br />''Harry Potter and the Order of the Phoenix''
<!-- | amg_id = 1:289458
941.847

уредувања