Разлика помеѓу преработките на „Казабланка (филм)“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Film
с (Бот Додава: an:Casablanca (cinta))
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
{{Инфокутија за филм
{{Infobox Film
| name = Казабланка
| image = 409px-Casablanca433.jpg
941.847

уредувања