Разлика помеѓу преработките на „Филипо Инѕаги“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер
с (Бот Додава: et:Filippo Inzaghi; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Фудбалерза фудбалер
| име = Филипо Инзаги
| слика = [[Податотека:Filippo Inzaghi.jpg|150px]]
941.847

уредувања