Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Фудбалерза фудбалер
| име = Игор Ѓузелов
| слика =
941.847

уредувања