Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија претседател
с (Бот Додава: nah:John Adams)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија претседател)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за претседател
| име = Џон Адамс<br />''John Adams''
| слика = Johnadamsvp.flipped.jpg
941.847

уредувања