Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот: Промена на шаблон: Фирма)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Референци ==
{{reflist}}
{{commonscat|Microsoft}}
 
[[Категорија:Американски компании]]
941.847

уредувања