Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 34 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Фирма
с (Бот Додава: ckb:مایکرۆسۆفت)
с (Бот: Промена на шаблон: Фирма)
{{Инфокутија за компанија
{{Фирма
| company_name = Microsoft Corporation
| company_logo = [[Податотека:Microsoft wordmark.svg|250px|]]
941.847

уредувања