Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: hy:795)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|795}}
 
[[Категорија:8 век]]
941.847

уредувања