Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
== Починале ==
*
{{commonscat|790}}
 
[[Категорија:8 век]]
941.847

уредувања