Разлика помеѓу преработките на „453“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: pa:੪੫੩)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
== Починале ==
*
{{commonscat|453}}
 
[[Категорија:5 век]]
 
941.847

уредувања