Разлика помеѓу преработките на „397“

Одземени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот: козметички промени)
== Починале ==
*
{{commonscat|397}}
 
[[Категорија:4 век]]
941.847

уредувања