Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: gan:1885年; козметички промени)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1885}}
 
[[Категорија:19 век|81885]]
941.847

уредувања