Разлика помеѓу преработките на „1693“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: cbk-zam:1693)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1693}}
 
[[Категорија:17 век|91693]]
941.847

уредувања