Разлика помеѓу преработките на „1539“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот Додава: qu:1539)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1539}}
 
[[Категорија:16 век|31539]]
941.847

уредувања