Разлика помеѓу преработките на „1097“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
 
*
{{commonscat|1097}}
 
[[Категорија:11 век|91097]]
941.847

уредувања