Македонска ракометна Супер лига (мажи) 2002/03

Македонската ракометна Супер Лига 2002/03 - 11. издание на Македонската Супер Лига. Во оваа сезона првак бил Вардар Ватростална.[1]

Супер Лига 2002/03
Лига Македонска Супер Лига
Спорт ракомет
2002/03
Сезонски прваци Вардар Ватростална
Сезони на Супер лига

← 2001/02

2003/04 →

Поврзано уреди

Наводи уреди

  1. „За клубот“. rkvardar.mk преку web.archive.org. Архивирано од изворникот на 2019-12-29. Посетено на 29 декември 2019.CS1-одржување: бот: непознат статус на изворната URL (link)

Надворешни врски уреди