Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.

Можете да ме најдете на http://azder.blog.com.mk или преку mailto:azhder@gmail.com --Azder 01:53, 6 јули 2006 (UTC)