Време (дневен весник)


Време — згаснат дневен весник во Република Македонија.[4]

Време
Време
ТипДневен весник
СопственикВелија Рамковски[1][2]
УредникЃорги Бербаровски
ДиректорСлободан Пејовски
Јазикмакедонски
Престанал2011[3]
СтраницаНема
Беспл. архивНе

НаводиУреди

Надворешни врскиУреди