Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pa:੧੯੩੧
[[oc:1931]]
[[os:1931-æм аз]]
[[pa:੧੯੩੧]]
[[pam:1931]]
[[pi:१९३१]]
43.100

уредувања