Отвори го главното мени

Промени

Додадени 36 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pnb:ساؤتھ آسٹریلیا
[[pih:Sowth Ostrielya]]
[[pl:Australia Południowa]]
[[pnb:ساؤتھ آسٹریلیا]]
[[pt:Austrália Meridional]]
[[rm:Australia meridiunala]]
59.415

уредувања