Фердинанд II (Арагон): Разлика помеѓу преработките

с
Категорија:Родени во 1452 година
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Категорија:Починати во 1516 година)
с (Категорија:Родени во 1452 година)
{{Шаблон:Монарси на Шпанија}}
 
[[Категорија:Родени во 1452 година]]
[[Категорија:Починати во 1516 година]]
[[Категорија:Луѓе од Сарагоса]]
5.082

уредувања