Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: nl:Guatemala-Stad
с (Бот Додава: hif:Guatemala City)
с (Бот Менува: nl:Guatemala-Stad)
[[mr:ग्वातेमाला सिटी]]
[[nah:Āltepētl Cuauhtēmallān]]
[[nl:Guatemala-stadStad]]
[[no:Guatemala by]]
[[nov:Guatemala Urbe]]
10.025

уредувања