Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sq:Svastika
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bs:Svastika)
с (Бот Додава: sq:Svastika)
[[sk:Svastika]]
[[sl:Svastika]]
[[sq:Svastika]]
[[sr:Свастика (симбол)]]
[[sv:Svastika]]
43.100

уредувања