180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ja:紀元前180年代
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: sh:180-e pne.
с Бот Додава: ja:紀元前180年代
Ред 32:
[[id:180-an SM]]
[[it:Anni 180 a.C.]]
[[ja:紀元前180年代]]
[[la:Decennium 19 a.C.n.]]
[[mr:इ.स.पू.चे १८० चे दशक]]
6.250

уредувања