Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: mr:तुलूझ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: co:Tolosa)
с (Бот Менува: mr:तुलूझ)
[[lt:Tulūza]]
[[lv:Tulūza]]
[[mr:तुलूतुलूझ]]
[[ms:Lapangan Terbang Blagnac]]
[[nl:Toulouse]]
109.264

уредувања