Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

с
с (Бот Додава: ms:Kategori:Portal geografi)
[[ms:Kategori:Portal geografi]]
[[oc:Categoria:Portal:Geografia]]
[[ropt:CategorieCategoria:Portale!Portais de geografiegeografia]]
[[ro:Categorie:Portaluri de Geografie]]
[[ru:Категория:Портал:География]]
[[sv:Kategori:Portaler med anknytning till geografi]]