Разлика помеѓу преработките на „Макао“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: arz:ماكاو Менува: hi:मकाउ
с (Бот Додава: mwl:Macau)
с (Бот Додава: arz:ماكاو Менува: hi:मकाउ)
[[an:Macau]]
[[ar:ماكاو]]
[[arz:ماكاو]]
[[bar:Macao]]
[[bcl:Macau]]
[[gu:મકાઉ]]
[[he:מקאו]]
[[hi:मकाओमकाउ]]
[[hif:Macau]]
[[hr:Makao]]
2.317

уредувања