Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
с (Бот Додава: cs:Valentina Matvijenko)
с (Бот Додава: lb:Walentina Iwanowna Matwijenko)
[[ja:ワレンチナ・マトヴィエンコ]]
[[ky:Валентина Матвиенко]]
[[lb:Walentina Iwanowna Matwijenko]]
[[mhr:Матвиенко, Валентина Ивановна]]
[[mn:Валентина Матвиенко]]
109.264

уредувања