Разлика помеѓу преработките на „C (програмски јазик)“

с
с (Бот Додава: mg:Fiteny C)
[[az:C (proqramlaşdırma dili)]]
[[bat-smg:C (kalba)]]
[[be:МоваC, праграмаваннямова Cпраграмавання]]
[[be-x-old:C (мова праграмаваньня)]]
[[bg:C (език за програмиране)]]
2.317

уредувања