Разлика помеѓу преработките на „Анастасиј II“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: an:Anastasio II (emperador)
с (Бот Додава: tr:II. Anastasios)
с (Бот Додава: an:Anastasio II (emperador))
[[Категорија:Римски императори]]
 
[[an:Anastasio II (emperador)]]
[[bg:Анастасий II (Византийска империя)]]
[[ca:Anastasi II de Bizanci]]
109.264

уредувања