Разлика помеѓу преработките на „17 март“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ur:17 مارچ Менува: ar:ملحق:17 مارس; козметички промени
с (Бот Додава: bcl:Marso 17)
с (Бот Додава: ur:17 مارچ Менува: ar:ملحق:17 مارس; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|317]]
 
[[af:17 Maart]]
[[an:17 de marzo]]
[[ar:ملحق:17 مارس]]
[[arz:17 مارس]]
[[ast:17 de marzu]]
[[tt:17. Mart]]
[[uk:17 березня]]
[[ur:17 مارچ]]
[[uz:17-mart]]
[[vec:17 de marso]]